چه محصولی را برای فروش اینترنتی انتخاب کنیم؟

چه محصولی را برای فروش اینترنتی انتخاب کنیم؟

چه محصولی را برای فروش اینترنتی انتخاب کنیم؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چه محصولاتی را می توانید برای فروش آنلاین در فروشگاه اینترنتی خود قرار دهید. در این بلاگ پست قصد داریم به این موضوع بپردازیم پس با ما همراه باشید.طراحی سایت

ما در پاسخ به سوال مشتریان مان که چه محصولی را می توانند در فروشگاه اینرتنتی خود قرار دهند میگوییم از شیر مرغ تا جون آدمیزاد! یعنی هر محصولی که می توان به صورت فیزیکی به مشتریان تان عرضه کنید قابلیت فروش از طریق اینترنت را نیز دارد. اما آیا ما هر محصولی را باید در فروشگاه آنلاین خود قرار دهیم؟ جواب منفی ست، چون کلیه محصولات فروشگاه شما بهتر است در یک زمینه یا در یک دسته بندی مشخص باشند. به این خاطر که اگر بخواهید از روز اول هزاران هزار محصول را به صورت یک جا روی سایت خود عرضه کنید اول خودتان گیج می شوید و بعد مشتری شما! وجود محصولات مختلف از دسته بندی های مختلف لزوما به معنای افزایش فروش محصولات شما نیست. در فروشگاه اینترنتی بهتر است در یک زمینه خاص مانند لوازم الکترونیکی یا حتی خاص تر مثل فروش تلفن همراه فعالیت کنید تا در همه دسته بندی های مختلف به صورت عمومی فعالیت کنید.

دیجی کالا هم در ابتدا فقط کالاهای دیجیتال ارائه می کرد و پس از سال ها فعالیت در این زمینه به عرضه کالا های مختلف دیگر رو آورد. در حال حاظر از گوشی موبایل و شارژر گرفته تا پوشک بچه و لوازم آشپزخانه می توان در آن یافت.

فراسایت با فراهم آوردن زیر ساخت های طراحی سایت تهران و شهرستان، تسهیل کننده مسیر ایجاد بیزینس آنلاین شما در بستر اینترنت می باشد. با طراحی سایت ارزان به کمک فراسایت کسب و کار خود را در اینترنت توسعه دهید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!