فروش توسط اینستاگرام یا وب سایت مسئله این است!

فروش توسط اینستاگرام یا وب سایت مسئله این است!

فروش توسط اینستاگرام یا وب سایت مسئله این است!

شاید در حال حاظر صاحب پیج یا صفحه ای برای معرفی محصولات و خدماتتان در بستر اینستاگرام هستید و با خود بگویید که وقتی در اینستاگرام فروش خوبی دارم پس چه نیازی به وب سایت دارم و یا بین دوراهی راه اندازی سایت یا راه اندازی پیج اینستاگرام برای معرفی محصول و خدمات تان هستید. هدف از این بلاگ پست پاسخ به دغدغه های شما در این زمینه است پس با ما همراه باشید!

در مورد اینکه اینستاگرام یک ابزار برای داشتن فروش عالی ست شکی نیست اما اگر با سرمایه گذاری (مالی و زمانی)های فراوانی که در آن انجام دادید نظیر تبلیغات ، تولید محتوا و… ناگهان فیلتر شد و یا هک شد که اتفاق عجیبی نیست آن وقت چه می شود؟

داشتن یک وب سایت باعث می شود در صورتی که اتفاقی برای اینستاگرام و پیج تان افتاد کسب و کار شما پابر جا بماند و مشتریان شما بتوانند از طریق آن ارتباط شان را با شما حفط کنند. اگر چه که مزیت دیگری از جمله تسهیل فرایند ثبت سفارش توسط مشتریان شما را هم به همراه دارد. با طراحی سایت تهران یا شهرستان دیگر نیازی به صرف وقت و انرژی برای دریافت سفارش و پیگیری امور مالی و واریز مشتریان تان نخواهید داشت. چون یک وب سایت ساده باعث می شود فرایند فروش شما به صورت اتوماتیک انجام شود.

پس اگر صاحب یک صفحه در اینستاگرام هستید، بهترین کار راه اندازی وب سایت ارزان در کنار پیج اینستاگرام تان خواهد بود تا بدون دغدغه فیلتر شدن اینستاگرام یا هک شدن صفحه فروشگاهی تان یا حتی بدون حسرت از دست دادن مشتریانی که از طریق گوگل با کسب و کارتان آشنا خواهند شد، تمرکز خود را بر افزایش کیفیت محصولات و خدماتتان قرار دهید.

به تازگی قابلیتی به خدمات سایت ساز فراسایت اضافه شده است که به کمک آن می توانید برای هر محصولاتان در شبکه های اجتماعی لینک مخصوصی ایجاد کنید که فرایند خرید توسط مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن میسر می سازد. این قابلیت در بخش برنامه های جانبی با نام خرید سریع در دسترس می باشد.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!