هزینه های راه اندازی و طراحی سایت

هزینه های راه اندازی و طراحی سایت

هزینه های راه اندازی و طراحی سایت

حتما در حال حاظر که این مقاله را مطالعه می کنید تصمیم به راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را گرفته اید. به شما تبریک می گویم. اما شاید هنوز در مورد هزینه های طراحی سایت در ذهن شما ابهام وجود دارد. در این بلاگ پست قصد داریم هزینه هایی که از ابتدا ی راه اندازی سایت باید پرداخت کنید را بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

طراحی سایت

برخی از افراد با تصور اینکه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی هزینه ای ندارد و رایگان است قصد راه اندازی سایت خود را دارند. اما به هیچ وجه این مسئله صحیح نیست. طراحی سایت هزینه دارد اما به نسبت راه اندازی فروشگاه فیزیکی هزینه های آن بسیار کمتر است با یک صدم هزینه های راه اندازی فروشگاه فیزیکی می توانید سایت خود را هم راه اندازی کنید. زیبا نیست؟!

هزینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی خود را بین 2 تا 4 میلیون تومان در سال در نظر بگیرید. البته که این هزینه با فروش و کسب و درآمد از وب سایت در کمتر از چند روز به شما برمیگردد. با یک وبسایت فروشگاهی شما می توانید روزانه میلیون تومان فروش داشته باشید. تا حدی که ممکن است حتی در بازار سنتی از طریق فروشگاه فیزیکی به این میزان فروش نرسید و مثل خیلی از کاربران ما تصمیم به تعطیلی فروشگاه فیزیکی خود بگیرید و تمرکز خود را بر روی فروش آنلاین قرار دهید. با همه این شرایط به نظرتان ارزش ندارد با پرداخت یک درصد هزینه راه اندازی فروشگاه فیزیکی، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید؟

فراسایت سایت ساز و فروشگاه ساز حرفه ای ست که طراحی سایت تهران و شهرستان را برای شما تسهیل می کند و با پرداخت هزینه ای معقول سایت ارزان خود را می توانید راه اندازی کنید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!