فروشگاه اینترنتی راهی برای بقا

فروشگاه اینترنتی راهی برای بقا

فروشگاه اینترنتی راهی برای بقا

تا همین یک سال پیش فروش خوبی را داشتیم، همه چیز خوب پیش میرفت تا اینکه در حال حاظر فروش ما به شدت افت کرده، مشتریان قبلی حالا دیگر خرید خودشان را از جای دیگری انجام می دهند. مشتریان جدید هم که انگار دیگر وجود ندارند! چه اتفاقی افتاده؟ یعنی خریدشان را از جای دیگری انجام می دهند؟

مشتری همان مشتری ست، نیاز همان نیاز است اما اگر از طریق فروشگاه ما نیاز خودشان را بر طرف نمی کنند پس از چه طریقی سعی در رفع نیاز خود دارند؟

طراحی سایت

جدیدا مجبور شدیم فروشگاه خود را به مکان جدیدی انتقال دهیم. بلکه با تغییر مکان بتوانیم فروش خود را بیشتر کنیم اما انگار همین آش است همین کاسه. دیگر مثل سابق دخل و خرج مان بهم نمی خورد. هزینه ها افزایش پیدا کرده اند و درآمد کاهش داشته است.

هزینه های زیادی تا به حال کرده ایم و دیگر هزینه ای برای تبلیغات نمانده است. هر ماه هزینه های زیادی مانند اجاره و پرداخت قبوض و مالیات و… باید پرداخت کنیم ولی فروش مان به شدت افت کرده و فعالیت ما را به یک فعالیت غیر اقتصادی تبدیل کرده است.

کمی که وضع بهتر شد و فروش نسبتا بیشتر شد حالا چند رقیب دیگر هم پیدا کرده ایم. آن ها مغازه های اطراف را اجاره کردند و محصولاتی مانند محصولات ما را به فروش می رسانند. وقتش رسیده کسب و کار خود را تعطیل کنیم. دیگر دلیلی برای ادامه وجود ندارد!

متن بالا وضعیت حال و روز اکثر کسبه های بازار است. آن ها از وضعیت خود رضایت ندارند چون هنوز به شیوه های صد سال پیش کاسبی می کنند. آن ها تغییرات جدید را قبول نکرده اند و در برابر آن ها مقاومت می کنند. یک خبر خوب و یک خبر بد برای شما داریم، خبر بد اینکه اگر فروشگاهی، شعبه آنلاین خود را راه اندازی نکند قطعا محکوم به شکست و نابودی ست. اما خبر خوب اینکه الان بهترین زمان راه اندازی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت تهران و شهرستان شما ست. رقبای شما هنوز وارد نشده اند و این بهترین زمان برای آنلاین شدن کسب و کار شماست. با راه اندازی سایت ارزان به کمک فراسایت کسب و کار و فروش خود را متحول کنید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!