حضور در گوگل از طریق راه اندازی وب سایت

حضور در گوگل از طریق راه اندازی وب سایت

حضور در گوگل از طریق راه اندازی وب سایت

آیا زندگی قبل از گوگل خود را به یاد دارید؟ امروزه گوگل در بین مردم دنیا تبدیل به جزء جدا نشدنی از زندگی شان شده است. چرا که می توانند در هر زمان و در هر مکانی نیاز های خود را از طریق سرچ در این موتور جستجوی قدرتمند برطرف می کنند.

گوگل دروازه ورود میلیون ها کاربر اینترنت به وب سایت و فروشگاه های اینترنتی ست. در هر ثانیه 40 هزار سرچ در گوگل انجام می شود. این فوق العاده است!

92 درصد سرچ های اینترنت در گوگل انجام می شود و این به این معناست که عدم حضور شما و کسب و کارتان در دریای بی کرانی از مشتریانی که به دنبال کالا و یا خدمات شما می گردند و در نبود شما ، نیاز خود را از طریق رقبای شما رفع می کنند، یک زنگ خطر جدی برای کسب و کار تان است.

یکی از آسان ترین راه ها برای حضور کسب و کارتان در گوگل و پیدا کردن مشتریان جدید از این طریق راه اندازی وب سایت یا همان طراحی سایت است. با یک وب سایت ساده و البته کمی مهارت در بهینه سازی سایت تان در گوگل، شما هم می توانید مشتریان جدیدی را از این طریق به دست آورید. البته لازم به ذکر است که در مبحث بهینه سازی سایت در گوگل جای هیچ گونه نگرانی نیست چون سایت ساز و فروشگاه ساز فراسایت دارای سایت ها (قالب ها) ی بهینه ای برای موتور های جستجو نظیر گوگل است که باعث می شود راحت تر سایت شما در بین نتایج گوگل نمایش داده شود.

طراحی سایت

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!