انواع روش های راه اندازی سایت

انواع روش های راه اندازی سایت

انواع روش های راه اندازی سایت

شاید در زمینه روش های راه اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی خودتان دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید از چه طریقی می توان برای توسعه کسب و کار در فضای مجازی و اینترنت سایتی را راه اندازی کنید. ولی اصلا جای نگرانی نیست چون در این بلاگ پست قصد داریم انواع روش هایی که شما میتوانید سایت خود را راه اندازی کنید را بررسی کنیم.

در قدم اول راه اندازی سایت می توان با توجه به معیار هایی نظیر بودجه، زمان، امکانات، انتظارات و… روشی را برای راه اندازی سایت انتخاب کنید.

طراحی سایت

در این مقاله سه روش برای راه اندازی سایت را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد :

1. سپردن سفارش طراحی سایت به شرکت طراحی سایت

2. یادگیری و طراحی سایت توسط خودتان

3. استفاده از سایت ساز فراسایت

در ادامه، مراحل راه اندازی سایت با کمک هر کدام از روش‌های فوق را با هم مرور خواهیم کرد. با ما همراه باشید!

1. سپردن سفارش طراحی سایت به شرکت طراحی سایت

در این روش شما با صرفه جویی در زمان نیاز خود را به شرکت های طراحی سایت ارائه می کنید و آن ها در نهایت سایتی را برای شما در مدت زمانی 7 روز تا 1 ماه اماده می کنند و به شما تحویل می دهند. از مشکلاتی که این روش دارد این است که احتمالا سایتی که شما دریافت می کنید با سایتی که مد نظرتان است تفاوت هایی دارد. در این حالت علاوه بر هزینه طراحی سایت هزینه ی دیگری را هم تحت عنوان پشتیبانی به صورت سالیانه پرداخت خواهید کرد. مدت زمان نسبتا طولانی اماده سازی سایت هم یکی دیگر از معایب این روش است.

2. یادگیری و طراحی سایت توسط خودتان

در این روش شما با صرف زمان و هزینه برای یادگیری طراحی سایت، می توانید سایتی را برای کسب و کار خود راه اندازی کنید. در نهایت ممکن است بتوانید سایتی را طراحی کنید ولی علاوه بر مسائل مدیریتی کسب و کار خود درگیر مسائل پیچیده طراحی سایت نیز خواهید شد که در نتیجه ممکن است به کسب و کار شما لطمه وارد شود. علاوه بر آن شما همچنان هزینه هایی به صورت سالیانه برای دامنه و هاست می پردازید. این روش به خاطر معایب زیادی که دارد اصلا پیشنهاد نمی شود.

3. استفاده از سایت ساز فراسایت

سایت‌ساز ابزاری ست که با کمک آن می‌توانید سایت‌ خودتان را بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی و طراحی سایت، راه اندازی کنید. اگر به‌دنبال یک روش سریع، ساده با هزینۀ مناسب هستید، این روش بهترین گزینه است. مثلا اگر فرصت زیادی برای طراحی سایت ندارید، یا اینکه مهارت فنی کار با سایت را ندارید، استفاده از سایت ساز منطقی‎‌ترین انتخاب است. راه اندازی سایت با این روش، در کمتر از یک روز انجام می‌شود. علاوه بر آن در پایان یک روز شما سایتی که دقیقا مطابق آنچه که مد نظرتان بوده است را تحویل میگیرید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!