دلایل عدم راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی

دلایل عدم راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی

دلایل عدم راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی

در این بلاگ پست قصد داریم دلایلی که از راه اندازی سایت ارزان یا فروشگاه اینترنتی شما جلوگیری می کند را بررسی کنید و برای هر کدام راهکاری ارائه دهیم. پس تا پایان این پست با ما همراه باشید تا در مورد روش هایی برای طراحی سایت تهران و شهرستان مطالبی را بررسی کنیم.

طراحی سایت

شاید شما صاحب یک فروشگاه فیزیکی باشید که برای فروش محصولات و خدمات خود روش فروش به صورت فیزیکی و حضوری را انتخاب کرده باشید و از فروش حال حاظر خود رضایت نداشته باشید و یا شاید فروش روزانه شما در حد مطلوبی ست ولی شما به کم قانع نیستید و در جستجوی روش های مختلف برای افزایش فروش خود هستید. ممکن است روش های مختلفی را امتحان کرده باشید و حتی تبلیغات مختلفی را تست کرده باشید و نتیجه نگرفته باشید ولی در این پست قصد دارم به شما یک روش برای افزایش فروش به صورت اصولی معرفی کنم و آن چیزی نیست جز راه اندازی شعبه آنلاین تان در فضای اینترنت یا همان راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی.

احتمالا شما از ترس رقابت با فروشگاه دیجی کالا با چند هزار نفر پرسنل و چندین میلیون بازدید روزانه و چند میلیارد فروش روزانه فروشگاه اینترنتی خود را تا به حال راه اندازی نکرده اید. اما جای نگرانی نیست چون صد ها و هزاران فروشگاه اینترنتی هم در کنار رقابت با دیجی کالا سعی در جذب سهم بازار کرده اند و تا به حال هم موفق بوده اند. همین الان فروشگاه های مختلفی در نتایج جستجوی گوگل از دیجی کالا جایگاه بالاتری دارند. چون دیجی کالا طبق سیاست های خاص خودش فقط روی یک سری محصولات تمرکز کرده است. پس محصولات دیگر جایی ست که می توان فعالیت کرد و محصولات را به فروش رساند.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!