استفاده از سیستم مدیریت محتوای ایرانی: خوب یا بد؟!

استفاده از سیستم مدیریت محتوای ایرانی: خوب یا بد؟!

استفاده از سیستم مدیریت محتوای ایرانی: خوب یا بد؟!

سیستم های مدیریت محتوا یا همان سیستم های مدیریت سایت و انجام ویرایش ها اهمیت به شدت زیادی دارند به این دلیل که اگر یک سایت از سیستم ضعیف، غیرکاربری، بسیاری پیچیده یا بسیار ساده استفاده کند مطمئناً بخشی از سرمایه گذاری خود بر روی سایت را در همان ابتدا از بین برده است.

طراحی سایت

پیچیدگی و سادگی بیش از حد ( مشکل زمانی مدیریت سایت ):

مطمئناً اگر سیستمی که شما توسط آن محتوای خود را آپلود می کنید و به اشتراک می گذارید شامل پیچیدگی یا حتی سادگی ( به منظور کمبود امکانات ) باشد مطمئناً در طی 1 سال و یا بیشتر شما صده ها ساعت بیش از آنچه که باید وقت گذاشته اید تا صرفاً کارهای ساده ای را با این پلتفرم ها انجام دهید.

ضعیف بودن و غیرکاربردی بودن سیستم مدیریت محتوا:

اگر سیستم مدیریت محتوای شما ضعیف باشد بطور مثال اگر از پایگاه داده های بهینه ای بهره مند نباشد مطمئناً شما هزینه های بسیار بالاتری بابت سرور و پشتیبانی آن پرداخت خواهید کرد، میزان کرش کردن و ارورهای سایت شما بسیار بیشتر خواهد بود و مشکلات بسیار بیشتری تو طول زمان خواهید داشت. لذا انتخاب سیستم مدیریت محتوای جامع با پشتیبانی بسیار مهم است. توجه داشته باشید که در سایت ساز ارزان فراسایت شما تمامی توقعاتی که از سایت دارید را با پشتیبانی کامل در طول سال خواهید داشت به این معنی که اگر مشکلی از سمت سرور، پایگاه داده ها، سیستم مدیریت محتوا یا … باشد مسئولیت ما بوده و شما مسئولیتی نخواهید داشت. این به معنی طراحی سایت ارزان و در عین حال راحت می باشد.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!