سوالات متداول

سوالات متداول

آیا طراحی سایت یک کار تخصصی می باشد؟

بله، طراحی سایت یک هنر پیچیده است که از مرحله ی تحقیق و بررسی پیرامون شناخت مخاطب و شناخت رفتار او در بازار آغاز می گردد و با پیاده سازی سیستم فروش و بازاریابی به پایان می رسد. در همه این مراحل فراسایت به عنوان یک تیم متخصص همواره در کنار مشتریان خود می باشد.

 

فراسایت چه سرویس هایی برای ارائه به مشتریان خود دارد؟

فراسایت سه سرویس را بسته به نیاز ها و  انتظارات کاربران به آن ها پیشنهاد می نماید. سرویس طراحی با سایت ساز، سرویس طراحی با وردپرس و سرویس طراحی اختصاصی؛ سرویس سایت ساز و فروشگاه ساز از یک هسته ی بسیار قدرتمند استفاده می کند که این باعث می شود سایت مشتریان این سرویس، بسیار با کیفیت و بهینه تحویل گردد. در سرویس طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام می شود که محبوب ترین CMS دینا به حساب می آید. در سرویس طراحی سایت اختصاصی نیز، طراحی سایت با یک هسته ی قدرتمند اختصاصی توسعه  می گردد که با آخرین تکنولوژی ها و بر اساس نیاز و انتظارات مشتریان طراحی می شود.

 

تفاوت سرویس طراحی سایت سایت ساز با سرویس طراحی سایت اختصاصی در چیست؟

در سرویس طراحی سایت با سایت ساز و فروشگاه ساز از 40 قالب (ظاهر) آماده ای که در سیستم برای مشتریان تعریف شده است استفاده می شود. این قالب ها توسط مشتریان مختلفی ممکن است استفاده شده باشد. همچنین در این سرویس یک سرویس با امکانات رایج در اختیار شما قرار میگرد. اما در سرویس طراحی سایت اختصاصی طراحی سایت با بررسی نیاز ها و انتظارات مشتریان انجام می شود و سایتی به صورت اختصاصی و با قالبی که مشابه آن وجود ندارد تحویل می گیرند.

 

پس از تحویل وب سایت چه مبلغی بابت تمدید سال بعد اخذ می گردد؟

اگر شما مشتری سرویس سایت ساز فراسایت باشید می توانید سرویس خود را با 30 درصد تخفیف برای سال بعد تمدید نمایید. این مبلغ صرف هزینه های نگهداری، پشتیبانی ، ارتقا و آپدیت زیر ساخت های نرم افزاری وب سایت شما می گردد. اگر مشتری سرویس طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت وردپرس ما هستید تنها در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید اقدام به واریز 30 درصد مبلغ سفارش نمایید.

 

چرا فراسایت برای سرویس های طراحی سایت ، دامنه و هاست رایگان ارائه می کند؟

فراسایت به جهت جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی خود، اقدام به ارائه هاست و دامنه Ir به صورت هدیه بر روی سرویس های خود می نماید.

 

آیا سایت هایی که توسط فراسایت طراحی می گردد در گوگل نیز رتبه می گیرند؟

حتما، در اصل بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر نظیر گوگل شامل دو مرحله می باشد، مرحله اول طراحی و کد نویسی صحیح و رعایت اصول و قواعد موتور های جستجو ست که این امر به عهده ی فراسایت می باشد که به بهترین نحوه ممکن انجام می شود. مرحله ی دوم مربوط به تولید محتوا می باشد که در این زمینه مشاوره هایی به صورت رایگان ارائه می گردد.

 

تفاوت فراسایت با سایر رقبا در چیست؟

فراسایت دارای یک هستۀ نرم‌افزاری قدرتمند است. از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌کند و امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار کاربران خود می‌گذارد. به علاوه، ما همیشه در حال به‌روزرسانی برای افزایش امکانات و قالب‌های فراسایت هستیم. مهم‌تر از هر چیز، تیم پشتیبانی قدرتمند ما، همیشه در کنار شماست.

 

پشتیبانی فراسایت به چه صورت است؟

تیم پشتیبانی فراسایت در تمام روزهای کاری از ساعت 9 الی 22 و در تعطیلات (پنجشنبه، جمعه و سایر روزهای تعطیل) از ساعت 9 الی 17 از طریق تلفن، تیکت (پیامی که از طریق بخش پشتیبانی سایت خود ارسال می‌کنید) و همینطور ایمیل به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

 

طراحی سایت چقدر زمان می برد؟

در سرویس طراحی سایت با سایت ساز در کمتر از 48 ساعت سایت شما آماده و تحویل می گردد. در طراحی سایت با وردپرس بین دو تا چهار هفته زمان نیاز است و در طراحی اختصاصی بین یک تا دو ماه زمان نیاز است.

 

پس از طراحی سایت تا چه مدت از من پشتیبانی خواهد شد؟

پس از تحویل وب سایت در سرویس طراحی اختصاصی و سرویس طراحی با وردپرس تا سه ماه به صورت رایگان پشتیبانی انجام خواهد شد. پس از گذشت زمان با صرف مبلغی پشتیانی قابلیت تمدید دارد. در سرویس سایت ساز نیز تا زمانی که وب سایت شما فعال باشد پشتیبانی به صورت رایگان انجام می پذیرد.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!