کسب درآمد در منزل از طریق فروشگاه اینترنتی

کسب درآمد در منزل از طریق فروشگاه اینترنتی

کسب درآمد در منزل از طریق فروشگاه اینترنتی


زمانی کسب درآمد در منزل رویایی بیش نبود. حتی وسیله ای برای کلاهبرداری کلاهبرداران بود. آن ها با فریب عده ای که با پا روی پا انداختن می توانید در منزل میلیارد شوید و… پس از آنکه مبلغی پرداخت می کردید با روش های ناکارامد آن ها رو به رو می شدید و آن وقت بود که متوجه می شدید چه کلاه گشادی سرتان رفته!

رفته رفته افرادی در منزل کسب و کار های خانگی راه اندازی کردند. مثلا در منزل عروسک یا بدلیجات تولید می کردند و از طریق فروش به فروشگاه های فیزیکی در سطح شهر با سود کم محصولات خود را به فروش می رساندند و از این طریق درآمد محدود و آب باریکه ای برای خود دست و پا می کردند. این افراد به مرور دریافتند که اگر محصولات خود را مستقیم به دست مصرف کنندگان نهایی برسانند سود بیشتری نصیب آن ها می شود. پس تصمیم به راه اندازی کانال تلگرامی کردند. پس از مدتی تلاش ، تلگرام فیلتر شد و همه زحمات آن ها به باد رفت. قشر زیادی از این فروشندگان به طراحی سایت روی آوردند. طراحی سایت حداقل ریسک فیلتر شدنش نزدیک به صفر بود. آن ها روی سایت خود کار کردند، پست گزاری کردند و پس از مدتی توانستند خریداران زیادی را از طریق گوگل جذب سایت خود کنند و فروش خود را افزایش دهند.

طراحی سایت

اگر شما هم در منزل محصولی را تولید می کنید می توانید با طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی محصول خودتان را مستقیم به دست مشتریانتان برسانید. طراحی سایت تهران و شهرستان با استفاده از فراسایت به شما کمک می کند تا بتوانید در منزل از طریق اینترنت درآمد بدون محدودیت داشته باشید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!