تفاوت طراحی سایت ارزان قیمت و گران قیمت در چیست؟

تفاوت طراحی سایت ارزان قیمت و گران قیمت در چیست؟

تفاوت طراحی سایت ارزان قیمت و گران قیمت در چیست؟

تعرفه و قیمت طراحی سایت ها بر چه پایه ای می باشد؟

بسیاری از کاربران و همراهان فراسایت تا به امروز تفاوت طراحی سایت ارزان قیمت و پروژه های طراحی سایت گران قیمت را می پرسند. در ابتدای قضیه نیز ممکن است شما با پرداخت عددی مثل 490.000 تومان به فراسایت بابت طراحی سایت شرکتی علاوه بر اینکه کمی و کاستی نبینید بلکه متوجه شوید هم ظاهر یا رابط کاربری جذاب تری بدست خواهید آورد و همچنین امکانات و پشتیبانی بیشتر! عجیب است بله! پس تفاوت طراحی سایت 490 هزار تومانی با 15 میلیون تومانی در چیست؟

1. در طراحی سایت ارزان شما از یک پلتفرم مادر استفاده می کنید که ارزش چند صد میلیون تومانی دارد اما یکبار نوشته شده و به تمامی کاربران ارائه می شود. بطور مثال هزینه طراحی فقط یکی از قالب های فراسایت ممکن است عددی بین 8 الی 16  میلیون تومان باشد اما وقتی شما پکیج های ارزان سایت را خریداری می کنید شما چندین قالب اینچنین را خواهید داشت. پس تفاوت اصلی در غیر اختصاصی بودن متریال دریافتی شما  است که البته در ابعاد بیزینس شما تعریف می شود. وقتی شما برندی باشید که نیاز به طراحی اختصاصی داشته باشید بدیهی است که همان هزینه 8 الی 16 میلیون تومان را باید برای رابط کاربری خود پرداخت نمایید که فقط و فقط یکی از خرج های سایت داشتن است.

2. در طراحی سایت گران قیمت شما یک سیستم کاملاً اختصاصی را دریافت می کنید که در حوزه وب مشابه آن نخواهید دید و اگر سفارش طراحی سایت اختصاصی دهید بدیهی است که به شدت به نیازهای شما از سایت نزدیکتر خواهد بود. پرداخت هزینه های طراحی سایت اختصاصی به این صورت است که یکبار هزینه رابط کاربری و یکبار هزینه سیستم مدیریت محتوا نیز باید بدهید که هر دو ممکن است کمی سنگین باشند لذا برخی از مشتریان ترجیه می دهند از سیستم های مدیریت محتوای عمومی مثل وردپرس استفاده نمایند.

هدف فراسایت از ارائه طراحی سایت ارزان چیست؟ و چه استراتژی پشت آن می باشد؟

بسیار ساده! تصور کنید بجای اینکه هر کاربر هزینه های کوچک و بزرگ ایده پردازی، اجرا و ساخت و توسعه و رفع اشکال یک پروژه را بر عهده بگیرد ما تمامی این مسائل را در بازه زمانی 3 ساله با یک تیم مجرب در زمینه برنامه نویسی و طراحی حل کرده ایم و این بستر سایت ساز ارزان را برای شما عزیزان با قیمتی به شدت پایین به اشتراک گذاشته ایم.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!