طراحی سایت آموزشی ( آموزشگاه آنلاین ) حرفه ای

طراحی سایت آموزشی ( آموزشگاه آنلاین ) حرفه ای

طراحی سایت آموزشی ( آموزشگاه آنلاین ) حرفه ای

در بین مؤسسه ها، آموزشگاه ها و مدارس همواره رقابت سختی در جریان بوده است و مطمئناً سازمان هایی که قصد آموزش و پرورش دانش آموزان را دارند ” باید ” الگویی بروز و معتبر برای آن ها دیده شوند. داشتن وب سایت امر جدیدی نیست اما داشتن یک وب سایت حرفه ای، بهینه، جذاب و با امکاناتی غیر قابل مقایسه با دیگر فعالان حوزه آموزشی شما، طبیعتاً وجه تمایز بسیار بزرگی است.

طراحی یک سایت آموزشی علاوه بر اینکه سبب افزایش جذب دانش آموزان از بستر اینترنت می شود که میلیون مخاطب دارد، همچنین بهترین فضا جهت انتشار محتوای آموزشی، انتشار اخبار سازمان، انجام پرداخت های آنلاین دانش آموزان و مدیریت آن ها می باشد که تمامی این موارد از امکانات پیش فرض سایت ساز فراسایت می باشد.

اما مشکلی وجود دارد! طراحی سایت،  برنامه نویسی سایت، میزبانی فضا و هاست، دامین و روند کامل ساخت سایت شما  ممکن است طولانی، به شدت پرهزینه و خسته کننده باشد. مطمئناً با گذشت زمان  این مسائل باید در مسیری سریعتر و با کیفیت تر قرار گرفته باشند. بله،  همینطور است. در حال حاضر برترین پلتفرم طراحی سایت در جهان، سایت ساز ها  می باشند که مشابه آن را ممکن است در تبلیغات یوتیوب و … مثل Wix دیده  باشید. تمام روند و مسیر پر دردسر، زمانبر و پر هزینه طراحی سایت به معنی  واقعی از بین رفته است. قیمت ها کشوری است و دیگر شرکت های محلی قادر به  دریافت هزینه های عجیب برای کارهای ساده و کوچک نمی باشند. درصد زیادی از  کار اتوماتیک انجام می شود و سایت شما در کمتر از 24 ساعت در دسترس خواهد بود. دیگر نیاز نیست 3 ماه صرف طراحی کنید و بعد فقط 3 بار  حق نظر در طرح سایت خود داشته باشید، 24 ساعت زمان کافی است و برای  تغییرات هم “هیچ محدودیتی” نیست.

در سایت ساز فراسایت شما قادر به ایجاد پکیج های متفاوت برای دانش آموزان می باشید و همچنین می توانید محصولات مرتبط را هم  بصورت آنلاین برای فروش بگذارید که همگی توسط درگاه پرداخت آنلاین شما تسویه حساب خواهند شد و روندی ساده و اتوماتیک دارند.

یکی از دیگر ویژگی های مهمی که سایت شما خواهد داشت بلاگ آن است که با استفاده از آن یک بستر مناسب جهت ارائه رزومه کاری، دستاوردها و جوایز سازمان خود خواهید داشت.

اعتماد کردن به این حجم ویژگی مثبت سخت است؟ قبول داریم 🙂 برای همین ما ” کاملاً رایگان ” ثبت نام شما را انجام خواهیم داد و شما بدون پرداخت هیچ هزینه این سایت خود را دریافت خواهید کرد. 7 روز تست رایگان برای تمامی امکانات مجموعه سایت ساز فراسایت برای سایت های شرکتی، فروشگاهی، پزشکی، آموزشی و … در نظر گرفته شده است  که اگر همکاری با ما رضایت بخش بود شما می توانید با همان تعرفه سالانه یا دیگر پکیج ها به این همکاری ادامه دهید در غیر این صورت بدون هیچ  هزینه ای از فراسایت جدا شوید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!