ست آیکون کرونا ( پسوندهای PNG + SVG ) + لوگو پزشکی کرونا

ست آیکون کرونا ( پسوندهای PNG + SVG ) + لوگو پزشکی کرونا

ست آیکون کرونا ( پسوندهای PNG + SVG ) + لوگو پزشکی کرونا

آمدیم با یک پیشنهاد رایگان دیگر برای شما!

دانلود رایگان مجموعه آیکون و طرح های کرونا ویروس ( 2020 )

این روزها بهترین زمان برای ارائه یک مجموعه از آیکونهای رایگان با مضمون COVID-19  برای شماست. دانلود این مجموعه شامل یک سری فایل های قابل ویرایش در قالب های Adobe Illustrator و Affinity Designer است که میتوانید آیکون ها را به هر صورتی که می خواهید تنظیم کنید.نسخه های PNG و SVG نیز موجود است که قادر به استفاده از آن ها در سایت ساز و فروشگاه ساز فراسایت نیز می باشید.

آیکون های کرونا در فراسایت

این مجموعه از آیکونهای رایگان, پیشنهادی منحصر به فرد از وبسایت جدیدی به نام  Design.dev است که منابع طراحی پریمم و رایگان از جمله تصویربرداری ، کیت های UI ، قالب وبسایت ، آیکون ها ، گرافیک رسانه های اجتماعی و مواردی از این قبیل را ارائه می دهد.منابع ارائه شده دارای مجوز CC0 می باشند بنابراین می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از این منابع , در پروژه های تجاری و شخصی خود به صورت کاملا آزادانه و رایگان استفاده کنید.

پس قطعا باید به وبسایت آنها بروید و هر آنچه را که ارائه می دهند بررسی کنید. عضویت در این وبسایت کاملا رایگان است ، اما گزینه “Premium” نیز وجود دارد که به شما امکان دسترسی به منابعی  با کیفیت بهتر از این را نیز می دهد که امکان استفاده از آنها محدودیت زمانی دارد و این قیمت برای خریداران اولیه فقط با  ماهانه 10 دلار ارائه می شود. همه موارد موجود در وبسایت منحصر به فرد است ، بنابراین این منابع را به طور یقین درهیچ بازار دیگری پیدا نمی کنید.بیایید مجموعه کامل این آیکون ها را با هم ببینیم :

| لینک دانلود پکیج ست آیکون کرونا – مستقیم از فراسایت

ست آیکون کرونا ویروس

تمامی آیکون های بالا، با پسوندهای مختلف برای شما در پکیج قرار داده شده است. همچنین با کیفیت پایینتر برای شما چند نمونه خروجی آیکون های کرونا و عکس های کرونا را قرار داده ایم که می توانید مشاهده کنید:

آیکون دستمال توالت ( مرتبط با کرونا )

آیکون سلامت و پزشکی مرتبط با کرونا

آیکون سلامت پزشکی

آیکون صابون مرتبط با کرونا

آیکون کرونا ( شکل اصلی ویروس کرونا بصورت فلت )

آیکون اصلی ویروس کرونا Corona Virus Covid19

آیکون دستکش برای کرونا

آیکون ریه و کرونا

آیکون ریه برای ویروس کرونا

آیکون ماسک کرونا

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!