طراحی سایت شرکتی حرفه ای – از 490 هزار تومان (تمامی امکانات)

طراحی سایت شرکتی حرفه ای – از 490 هزار تومان (تمامی امکانات)

طراحی سایت شرکتی حرفه ای – از 490 هزار تومان (تمامی امکانات)

این روزها مطمئناً اکثریت صاحبان برند و تجارت به این نتیجه رسیده اند که حضور در دنیای مجازی و داشتن یک وب سایت امری به شدت مؤثر است. نمایش نمونه کارها، رزومه، دستاوردها، کادر تیم، برتری ها و کیفیت محصولات در قالب یک سایت به مشتریان شما در انتخاب کمک زیادی خواهد کرد.

اما مشکلی وجود دارد! طراحی سایت، برنامه نویسی سایت، میزبانی فضا و هاست، دامین و روند کامل ساخت سایت شما ممکن است طولانی، به شدت پرهزینه و خسته کننده باشد. مطمئناً با گذشت زمان این مسائل باید در مسیری سریعتر و با کیفیت تر قرار گرفته باشند. بله، همینطور است. در حال حاضر برترین پلتفرم طراحی سایت در جهان، سایت ساز ها می باشند که مشابه آن را ممکن است در تبلیغات یوتیوب و … مثل Wix دیده باشید. تمام روند و مسیر پر دردسر، زمانبر و پر هزینه طراحی سایت به معنی واقعی از بین رفته است. قیمت ها کشوری است و دیگر شرکت های محلی قادر به دریافت هزینه های عجیب برای کارهای ساده و کوچک نمی باشند. درصد زیادی از کار اتوماتیک انجام می شود و سایت شما در کمتر از 24 ساعت در دسترس خواهد بود. دیگر نیاز نیست 3 ماه صرف طراحی کنید و بعد فقط 3 بار حق نظر در طرح سایت خود داشته باشید، 24 ساعت زمان کافی است و برای تغییرات هم “هیچ محدودیتی” نیست.

و اما فراسایت… سایت سازی که برای فارسی زبانان می باشد با تعرفه ریالی و ساختاری مشابه سایت سازهای بین المللی. تمامی امکانات یک وب سایت حرفه ای از قالب جذاب، واکنشگرا و بهینه تا پنل مدیریت سایت بسیار ساده و پرامکانات و بلاگ اختصاصی فقط و فقط با هزینه ای ناچیز و شروع قیمتی 490 هزار تومان در سال! این هزینه شامل میزبانی سایت شما + دامین سایت شما + پنل مدیریت کاربران + استفاده نامحدود از قالب های اختصاصی سیستم فراسایت + امکان ویرایش نامحدود قالب ها + سیستم بلاگ و محتوامحور داخل سایت + درگاه پرداخت و … می باشد!

اعتماد کردن به این حجم ویژگی مثبت سخت است؟ قبول داریم 🙂 برای همین ما ” کاملاً رایگان ” ثبت نام شما را انجام خواهیم داد و شما بدون پرداخت هیچ هزینه این سایت خود را دریافت خواهید کرد. 7 روز تست رایگان برای تمامی امکانات مجموعه سایت ساز فراسایت برای سایت های شرکتی، فروشگاهی، پزشکی، آموزشی و … در نظر گرفته شده است که اگر همکاری با ما رضایت بخش بود شما می توانید با همان تعرفه 490 هزار تومان یا دیگر پکیج ها به این همکاری ادامه دهید در غیر این صورت بدون هیچ هزینه ای از فراسایت جدا شوید.

برای شروع… بیش از این توضیحات ممکن است گیج کننده باشد لذا پیشنهاد ما به شما ثبت نام رایگان است، همچنین ما صفحه نمونه قالب های فراسایت ( فقط شامل بخش کوچکی از قالب ها می باشد ) در زیر برای شما قرار داده ایم تا به تصمیم گیری شما کمک کند.

| تعرفه سایت ساز ارزان

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید از طریق ” صفحه ارتباط با ما ” اقدام نمایید.

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!