آموزش تصویری اتصال برنامه Crisp به سایت

آموزش تصویری اتصال برنامه Crisp به سایت

آموزش تصویری اتصال برنامه Crisp به سایت

همانطور که می دانید در سایت های فروشگاهی و ارائه ی خدمات آنلاین مبحث پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مشتری و بازدیدکننده گان از نکات بسیار مهم کسب کار شما محسوب می شود و هر سایت این چنینی حتما باید یک پشتیبان تمام وقت با روابط عمومی بالا برای خود داشته باشد تا نیاز های مشتریان و سوالاتی مانند قیمت یک محصول ، کیفیت ، نحوه و زمان ارسال و سوالات تخصصی درباره خدمات ارائه شده در سایت را با شما در میان بگذارد .

و مسلما اگر بازدید کننده یصورت دقیق و سریع از طرف سایت پاسخ نگیرد و کسی جوابگوی آن نباشد منصرف شده و بدنبال سایت دیگری می رود به همین دلیل یک پلتفرم و راه ارتباطی سریع و آسان که مانند ایمیل و یا شماره تماس زمان بر و نیاز به وارد کردن اطلاعات نباشد بهترین گزینه برای بازدید کننده می باشد.

نرم افزار چت آنلاین Crisp بهترین گزینه برای این کار و ارتباط و پشتیبانی در سایت می باشد . امروز در فراسایت نحوه استفاده و اتصال این نرم افزار را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد .

چگونگی نصب Crisp روی سایت

این نرم افزار کاملا رایگان بوده و با انجام مراحل زیر می توانید به راحتی آن را روی سایت نصب و استفاده کنید :

مرحله اول :

لطفا به این آدرس مراجعه کنید : Crisp.chat

بالای صفحه در سمت راست بر روی دکمه Get Started کلیلک کنید .

مرحله دوم :

در این مرحله وارد صفحه ای می شوید که  در زیر مشاهده می کنید در اینجا باید اطلاعات خودتان را مانند ایمیل وارد کنید .

مرحله سوم :

پس از وارد کردن اطلاعات شخصی و زدن دکمه Continue ، وارد صفحه ی زیر خواهید شد در گزینه هایی که در سمت راست مشاهده می کنید گزینه ی install the chatbox on your website را انتخاب کنید ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید .

مرحله چهارم :

در این مرحله از بین گزینه های پیش رو مورد اول یعنی HTML را انتخاب کنید .

مرحله پنجم :

پس از این که HTML را انتخاب کردید وارد صفخه ای می شوید که در تصویر زیر مشاهده می کنید . در بالا یک کد چند خطی می بینید که باید آن را انتخاب و کپی کنید .

مرحله ششم :

در این مرحله باید به پنل مدیریتی طراحی سایتتان بروید ، در سمت راست روی گزینه برنامه های جانبی کلیک کنید ، با کلیک روی برنامه های جانبی با صفحه ای روبرو می شوید که همه برنامه های جانبی قابل استفاده در سایت را نمایش می دهد . در بین آنها crisp را انتخاب کرده و نصب برنامه را می زنید .

مرحله هفتم :

بعد از نصب برنامه در صفحه ای که برایتان باز خواهد شد ،  در کادر اسکریپت ،همان کدی که در مرحله پنجم کپی کرده بودید را paste کنید .

اکنون اینکه بخواهید چگونه سرویس چت آنلاین در اختیار کاربران قرار بگیرد را می توانید در بخش تنظیمات که زیر کد آمده مشخص کنید و تغییرات را ذخیره نمایید .

نحوه فارسی سازی سرویس crisp

پس از نصب برنامه هنوز کار به اتمام نرسیده است . سرویس چت آنلاین crisp به صورت پیش فرض به زبان انگلیسی می باشد بنابراین باید آن را روی زبان فارسی تنظیم کنید .

به همین دلیل این مراحل را بعد از نصب برنامه برای تغییر زبان آن انجام دهید . در بخش تنظیمات کریسپ (setting) مراحل زیر را انجام دهید .

مرحله هشتم :

روی گزینه website setting کلیک کرده در باکس سمت راست روی setting بزنید.

مرحله نهم :

سپس در صفحه زیر اطلاعات سایت مانند اسم و آدرس را وارد کنید و بعد از آن آیکون سایت را آپلود کنید .

مرحله دهم :

در بخش بعدی صفحه تنظیمات آیکون chatbox and email setting را انتخاب کرده روی chatbox apearance کلیک کنید، در نوارهای باز شده زبان مورد نظر را به persian تغییر دهید.

مرحله یازدهم :

در این مرحله آیکون contact information را باز کرده و اطلاعاتی مانند ایمیل وب سایت و شماره تلفنتان را وارد کنید .

فارسی سازی سرویس شما انجام شده و از این لحظه به وسیله سرویس چت آنلاین می توانید پشتیبانی سایت خود را انجام دهید.

عزیزان و همراهان فراسایت ممنون که تا انتها با ما همراه بودید امیدواریم این مطلب به شما کمک کرده باشد چنانچه نظر و سوال دیگری داشتید لطفا آن را در همین جا مطرح کنید تا ما بتوانیم شما را راهنمایی کنیم .

.:: منتظرتان هستیم ::.

مشاوره طراحی سایت کاملا رایگان از ما دریافت کنید

فراسایت یک پلتفرم طراحی سایت است که روند ساخت یک وبسایت را از 0 تا 100 برای شما در زمان کوتاهی خلاصه می کند!